„Serce dla Amelki”

GORĄCY  APEL!!!
POMOC dla AMELKI

Szkolny Klub Wolontariusza zwraca się z gorącym apelem o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli-uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Potrzebuje jej  8-letnia Amelka, mieszkanka Tomaszowa Mazowieckiego. Amelka jest wzorową uczennicą, zaangażowanym sportowcem, miłą i pogodną dziewczynką. Jakiś czas temu wykryto u niej nowotwór pnia mózgu. Mama każdego dnia podejmuje ogromny wysiłek walki o jej życie. Sytuacja staje się jednak coraz bardziej poważna, a czas nie jest sprzymierzeńcem.

Dlatego też BARDZO PROSIMY o przyłączenie się do akcji „Serce dla Amelki”!

W najbliższy poniedziałek na długiej przerwie nasi wolontariusze będą czekać z puszką w zatoczce budynku C. Liczy się każdy grosz! Wpłat można też dokonywać od rana u opiekuna SKW- Pani Anetty Holc (sala 25)

BĄDŹMY RAZEM! POMÓŻMY TEMU DZIECKU!

amelka

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl