Będzie się działo!

Będzie się działo! Kupujemy nowe książki do biblioteki szkolnej!
Czekamy na Wasze Propozycje!

W ramach „ Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” Zespół Szkół nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim uzyskał wsparcie finansowe na kwotę 15.000 zł.(!) na wzbogacenie zbiorów bibliotecznych. W związku z tym w naszej szkole powstaje wstępna lista książek, które zostaną zakupione do biblioteki szkolnej.

Każdy uczeń może dać swoje propozycje! Wystarczy przynieść do biblioteki kartkę z tytułami i autorami książek, które odpowiadają Waszym gustom czytelniczym i zainteresowaniom! Już teraz dziękujemy za wszystkie podpowiedzi! Mamy nadzieję, że dzięki Wam zasoby biblioteki szkolnej wzbogacą się o atrakcyjne tytuły! My w między czasie będziemy kupować, wpisywać, katalogować, by jak najszybciej “bestsellery” trafiły do Was. 

Karolina Greszel
Beata Dębińska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl