Wyniki konkursu „Bezpieczna elektryczność”


W środę 13. czerwca w auli Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie odbyło się uroczyste zakończenie VIII Edycji Konkursu Wiedzy Elektrycznej „Bezpieczna elektryczność”.
Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i obejmuje obszar kształcenia elektrycznego, elektronicznego i fizyki. Jest konkursem dwustopniowym. Pierwszy stopień jest przeprowadzany w szkołach macierzystych uczniów, drugi stopień odbywa się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie.
Na uroczystość wręczenia nagród zaproszonych zostało 10 uczestników, których prace komisja Konkursu oceniła najwyżej. Wśród nagrodzonych znaleźli się dwaj uczniowie naszej szkoły. Bartłomiej Jędrychowicz absolwent klasy 4E zajął trzecie, a Sergiusz Jurkevich z klasy 3E czwarte miejsce. Ponadto nasza szkoła zdobyła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Opiekunem konkursu w szkole jest pani prof. Bożena Włodarczyk.

001  002

003

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl