Dzień uśmiechu

foto

 

„Dzień bez uśmiechu jest dniem straconym” Charlie Chaplin

Stałym świętem w kalendarzu naszej szkoły stały się obchody Dnia Uśmiechu. W tym roku świętowaliśmy w poniedziałek 8 października. Była to doskonała okazja do sprawdzenia, czy w każdej sytuacji jesteśmy w stanie zachować uśmiech na twarzy;)  Samorząd uczniowski przygotował sok z cytryn do wypicia dla uczniów i kawałki tych owoców do wyssania dla nauczycieli. Okazuje się, że społeczność szkolna jest niezwykle wesoła, gdyż nawet po skosztowaniu tego kwaśnego owocu, wszyscy zachowali pogodę ducha i uśmiech na twarzach ;-) Zachęcamy do utrzymania dzisiejszej pozytywnej i „uśmiechniętej” atmosfery przez cały rok i pamiętajmy, że „nie ma nic piękniejszego, niż pobudzać ludzi do śmiechu”!

Samorząd Uczniowski

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl