Akcja wolontaryjna

„Pies jest jedynym stworzeniem, które kocha cię więcej, niż siebie samego.”

(Josh Billings)

Uprzejmie informuję, że we wtorek (9. października) zakończyliśmy akcję charytatywną na rzecz szczeniaków będących pod opieką Tomaszowskiego Towarzystwa Przyjaciół i Opieki nad Zwierzętami. Zebraliśmy kilkanaście paczek suchej i mokrej karmy, łakocie, miski oraz zabawki. Wszystkim uczniom i nauczycielom, którym los zwierząt nie jest obojętny, składam gorące podziękowanie. Szczególnie ciepłe światełko za duże zaangażowanie w akcję wysyłam do klas 1Mt, 1Iw, 1IT, 2H, 2E i 3H oraz ich wychowawców i do uczniów kl. 4Mtw, którzy zawieźli zebrane produkty do punktu odbioru.

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza
Anetta Holc

wolontariat

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl