Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

foto

 

15 października 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Program artystyczny zaprezentowała młodzież z Powiatowego Centrum Animacji Społecznej. Podczas uroczystości zostały wręczone nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi tomaszowskich szkół nagrody dyrektorów i starosty powiatu tomaszowskiego. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel/fax: 44 7245515 
tel: 44 7244317

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl