Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Podziękowanie

Na początku listopada w ramach akcji wolontaryjnej „Wyślij kartkę do stulatka” młodzież naszej szkoły pracowała nad wykonaniem 100 kartek z życzeniami z okazji 100. rocznicy urodzin Pani Zofii Jener - tomaszowianki, sanitariuszki w czasie wojny, człowieka o szlachetnym sercu, prawdziwej damy. 17 listopada podczas oficjalnej uroczystości wszystkie kartki w obecności Pana Prezydenta, rodziny oraz przyjaciół zostały przekazana na ręce Jubilatki. W imieniu Pani Zofii oraz Jej córki Elżbiety składam bardzo gorące podziękowanie Dyrekcji szkoły, wszystkim uczniom oraz rodzicom, którzy przyłączyli się do akcji.

Pani Zofii życzymy jeszcze wielu pięknych chwil w zdrowiu i radości!

001  002

003

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl