Mikołajkowe spotkanie z przedszkolakami

4 grudnia uczennice z klasy II technikum hotelarstwa wraz z wicedyrektorem Arkadiuszem Broniarkiem i prof. Beatą Chwalińską uczestniczyły w spotkaniu przedświątecznym w Przedszkolu  Nr 7, w grupie „Odkrywców”.

Oprócz głównej atrakcji, którą był Święty Mikołaj,  dla dzieci zostały przygotowane różne zabawy m.in. wspólny śpiew, taniec, dekorowanie pierników, robienie łańcucha na choinkę i kolorowanie świątecznych rysunków. Na koniec przedszkolaki otrzymały od uczennic słodkie upominki.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Przyniosło z pewnością wiele radości nie tylko maluchom, ale również i nam, dorosłym. Dzieci miały okazję przełamać barierę strachu, który dość często towarzyszy podczas spotkań z nowymi osobami,  a uczennicom przenieść się, chociaż na chwilę, w świat dzieciństwa.

Fotorelację z tego wydarzenia można zobaczyć na stronie: www.p7tomaszow.wikom.pl

Beata Chwalińska

przedszkole