Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Mikołajkowe spotkanie z przedszkolakami


4 grudnia uczennice z klasy II technikum hotelarstwa wraz z wicedyrektorem Arkadiuszem Broniarkiem i prof. Beatą Chwalińską uczestniczyły w spotkaniu przedświątecznym w Przedszkolu  Nr 7, w grupie „Odkrywców”.

Oprócz głównej atrakcji, którą był Święty Mikołaj,  dla dzieci zostały przygotowane różne zabawy m.in. wspólny śpiew, taniec, dekorowanie pierników, robienie łańcucha na choinkę i kolorowanie świątecznych rysunków. Na koniec przedszkolaki otrzymały od uczennic słodkie upominki.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Przyniosło z pewnością wiele radości nie tylko maluchom, ale również i nam, dorosłym. Dzieci miały okazję przełamać barierę strachu, który dość często towarzyszy podczas spotkań z nowymi osobami,  a uczennicom przenieść się, chociaż na chwilę, w świat dzieciństwa.


Fotorelację z tego wydarzenia można zobaczyć na stronie: www.p7tomaszow.wikom.pl

Beata Chwalińska

przedszkole

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl