Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Spotkanie wigilijne u Seniorów

We wtorek, 11-ego grudnia grupa młodzieży z kl. 1 Mt i 2 Mtw pod opieką Pani Anetty Holc wzięła udział w spotkaniu opłatkowym w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, dla których przygotowano krótki program artystyczny. Na spotkaniu obecna była także Dyrekcja szkoły, przedstawiciele władz oraz ks. Grzegorz Chirk (przyjaciel młodzieży i koordynator budowy Hospicjum w Tomaszowie) Swoim występem uczniowie wywołali uśmiech oraz wzruszenie na twarzach zaproszonych gości. Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń, rozpoczęto uroczysty obiad.

Anetta Holc

wigilia senior