Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Wyniki etapu szkolnego XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK


28.11.2018 roku w naszej szkole odbył się etap szkolny XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża. Do konkursu przystąpiły 74 osoby (uczniowie klas 1TH, 1TIw, 1IT). Uczniowie rozwiązywali test składający się z 20 pytań, które dotyczyły m.in.: przemiany materii, witamin, chorób dietozależnych, systemu znakowania produktów spożywczych, nikotyny, a także pojawiły się zagadnienia z ochrony środowiska.
Najlepszą wiedzą w tym zakresie wykazał się uczeń klasy 1IT Jakub Sanek, który będzie reprezentował naszą szkołę w etapie rejonowym olimpiady 14.12.2018r.
Kolejne miejsca zajęli: Arkadiusz Wrzosek uczeń klasy 1TIw, Mateusz Mazurek uczeń klasy 1IT.
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Opiekun szkolnego koła PCK Beata Goździk

001  004

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl