Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Urzędzie Miasta

5-ego grudnia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza Pani Anetta Holc z grupą wolontariuszy podczas oficjalnej uroczystości w Urzędzie Miasta odebrała z rąk Prezydenta Tomaszowa Pana Marcina Witko podziękowanie za pracę opiekuna koła wolontariatu i ogromne zaangażowanie młodzieży w akcje charytatywne. Serdecznie gratulujemy, życząc wielu inspiracji w pięknej sztuce pomagania!

Anetta Holc

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl