Spotkanie opłatkowe w Domu Pomocy Społecznej

17 grudnia uczennice klasy drugiej hotelarskiej wraz z przedstawicielami ZSP Nr 2, Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 8 w Białobrzegach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 w Tomaszowie Maz., Szkoły Podstawowej Nr 7 i przedszkolakami z „Wyspy Szkrabów” uczestniczyły w spotkaniu z okazji świąt Bożego Narodzenia w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Mazowieckim.
Dla mieszkańców DPS były przygotowane ciasta, pierniki, przepiękne kartki świąteczne, stroiki oraz część artystyczna, czyli życzenia i wspólne kolędowanie.
Nie obyło się bez łez i wzruszenia ze strony zarówno mieszkańców, jak i uczniów.
Za udział w spotkaniu serdecznie dziękuję Martynie Stasiołek, Patrycji Strzechowskiej, Agnieszce Senyk, Marice Płachcie, Zuzi Rajskiej, Oli Sulmie, Oli Kieliszek i Oli Grabowskiej.

Opiekun szkolnego Klubu Żonkila,
Beata Chwalińska