Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Wspólne przygotowanie świątecznych stroików

W czwartkowe popołudnie, w szkolnej kawiarence, zebrali się rodzice, uczniowie, nauczyciele i Dyrekcja naszej szkoły, by wspólnie spędzić trochę czasu i przygotować świąteczne stroiki. Okazało się, że z kupionych i pozyskanych materiałów można wyczarować cuda. W taki prosty sposób poczuliśmy cudowny, świąteczny klimat. Stroiki zostaną przekazane przyjaciołom szkoły.  Dla wykonawców najpiękniejszych ozdób dyrektor szkoły przygotował specjalne świąteczne upominki. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu.

006  011