Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Z wigilijną wizytą w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

Uczniowie klasy 4Ia wraz z wychowawcą – prof. Mariuszem Usztelem i opiekunem prof. Hubertem Gąćkowskim  w dniu 21 grudnia odwiedzili tomaszowskie schronisko. Klasa zebrała kilkadziesiąt puszek karmy dla psów i kotów, kilka worków karmy suchej, podkładki dla zwierząt po zabiegach, koce, poduszki i inne artykuły potrzebne naszym mniejszym, bezdomnym przyjaciołom.
Wielu uczniów odwiedziło schronisko pierwszy raz w życiu. Z ich deklaracji wynika, że to nie był ostatni raz. Zwierzaki czekają na prawdziwe domy. Znalezienie takiego miejsca byłoby dla każdego z nich jeszcze lepszym prezentem.

Wychowawca klasy 4 Ia
Mariusz Usztel