Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Akcja gotowości do oddania szpiku

dkms

Drugi raz w naszej szkole będzie organizowana akcja pomagania potrzebującym z wszelkimi  chorobami szpiku. Najczęściej nazywanymi „białaczką”.
Uczestniczenie polega jedynie na zarejestrowaniu się i oddaniu wymazu z jamy ustnej oraz zapoznaniu się z regulaminem oraz jego zaakceptowaniu.
Wielka Orkiestra Świątecznej  Pomocy: 13 stycznia od 14.00 do 20.00 w ZSP nr 1.

Akcja organizowana jest przez stowarzyszenie DKMS oraz Piotra. Zachęcam wszystkich krwiodawców i wszystkich pełnoletnich uczniów do wzięcia udziału w organizowanym przez Piotra Tejchmana, absolwenta naszej szkoły, przedsięwzięciu.

W odpowiedzi na pytania Szanownych Krwiodawców:
Następna akcja HDK odbędzie się 27 lutego 2019 roku.

Legitymacje HDK są już do odbioru w punkcie krwiodawstwa w Szpitalu Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim , lub przy następnym oddaniu krwi.

Prezes Klubu HDK przy  ZSP nr 1
Mariusz Usztel