Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Studniówka 2019

foto

 

 W sobotę, 2 lutego, w sali Księżycowy Czar w Czerniewicach odbył się bal studniówkowy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, czyli popularnego Mechanika. Na studniówce bawiło się ponad 350 osób. Bal rozpoczął oczywiście polonez odtańczony przez uczniów aż sześciu klas maturalnych. Wśród gości, poza dyrekcją szkoły i gronem pedagogicznym, znalazł się starosta tomaszowski - pan Mariusz Węgrzynowski, członek Zarządu Powiatu – pani Elżbieta Łojszczyk i naczelnik Wydziału Oświaty – pani Beata Stańczyk. Wspólnie z maturzystami bawili się również płk Adam Marczak i ppłk Piotr Wrona. Reprezentowali oni, wraz z towarzyszącymi imstarszymi podoficerami dowództw Jackiem Nikodemskim i Andrzejem Klepaczem, 25 Brygadę Kawalerii Powietrznej i 7 batalion kawalerii powietrznej, które od kilku lat otaczają opieką i wsparciem klasy wojskowe Mechanika. Rodzice i uczniowie podziękowali władzom powiatu, przedstawicielom wojska oraz dyrekcji i gronu pedagogicznemu. Młodzież zadbała o zabawny program artystyczny, a rodzice o niespodziankę w postaci pokazu fajerwerków.  Zabawa była wspaniała i trwała do białego rana. Teraz rozpoczęło się już prawdziwe odliczanie do egzaminu dojrzałości i czas wytężonej pracy dla tegorocznych maturzystów.

002  005

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl