Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Warsztaty językowe

W dniu 25 marca 2019 r. młodzież z ZSP 1 i ZSP 3 uczestniczyła w warsztatach językowych w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Wydarzenie pod nazwą „Studia w Niemczech – okno na nowe możliwości”,  realizowane zostało w ramach „DNI KRAJÓW NIEMIECKOJĘZYCZNYCH 2019” organizowanych przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego i oddział łódzki Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego. Miało ono na celu przedstawienie możliwości realizowania części studiów w Niemczech. Współtworzone jest ono przez studentów polskich i niemieckich studiujących w Politechnice Łódzkiej w Centrum Kształcenia Międzynarodowego. W ramach spotkania, odbyły się prezentacje studentów uczących się na niemieckich uczelniach, niemieckich studentów studiujących na PŁ, dla uczniów przewidziano konkurs z nagrodami.

001  003