Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

WIELKANOCNE SPOTKANIE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

4 kwietnia 2019 r. uczennice klasy drugiej hotelarskiej wraz z przedstawicielami ZSP Nr 2, Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4, Szkoły Podstawowej Nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 7, Przedszkola Nr 9 i 10 oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 8 w Białobrzegach zorganizowały spotkanie z okazji Świąt Wielkiej Nocy w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Mazowieckim.

Występ artystyczny przygotowali tym razem uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 7. Były piękne życzenia, pisanki, drobne upominki i smaczne ciasta.

Za pyszne wypieki i przygotowanie kartek świątecznych serdeczne podziękowania dla Martyny Stasiołek, Natalii Perki, Mariki Płachty, Wikorii Wiadernej, Julii Wójciak, które za każdym razem aktywnie włączają się w prace na rzecz Klubu Żonkila.

Opiekun Szkolnego Klubu Żonkila,
Beata Chwalińska