Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl


Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych

foto

W piątek 26 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbyła się uroczystość: „Pożegnanie uczniów klas czwartych”. Wśród gości znaleźli się przedstawiciele Starostwa Powiatowego: pani Elżbieta Łojszczyk - członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, zastępca dowódcy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, zastępca dowódcy 7 Batalionu Kawalerii Powietrznej oraz rodzice maturzystów. Dyrekcja szkoły wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Najlepsi absolwenci otrzymali wyróżnienia Złotej Dziesiątki ZSP nr 1. Wręczono również nagrody w konkursie Zawodowiec Mechanika klas IV. Kadeci klasy IV Technikum Mechatronicznego otrzymali certyfikaty i zaświadczenia ukończenia szkolenia wojskowego. Podziękowano również uczniom, którzy przez ostatnie cztery lata pracowali w Samorządzie Uczniowskim, byli wolontariuszami, pracowali przy obsłudze gastronomicznej i wyróżniali się w sporcie. Uczniowie klas trzecich 3H i 3Met  przygotowali program artystyczny. Maturzyści przyjęli życzenia, przede wszystkim powodzenia w czasie zbliżających się egzaminów i samych sukcesów w dalszym życiu.

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy samych sukcesów, jak najlepiej zdanych egzaminów, dostania się na wybrane kierunki studiów i wszelkiej pomyślności, w tym już naprawdę dorosłym życiu.

 phoca thumb l 017

 

 

  

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl