Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR

13. marca 2019 odbyła się XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor, zorganizowanego przez Łowców Talentów Jersz. Wzięło w niej udział blisko 5 tys. uczestników, w tym 31 z naszej szkoły (z kl. 1 i 2).  Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów,  jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty. Wśród uczniów naszej szkoły wyróżnienie otrzymali: Jakub Lange z kl. I Mt (opiekun: Pani Anetta Holc) i Szymon Jakóbczyk z kl. 2 IT- nieobecny na zdjęciu z powodu wycieczki szkolnej (opiekun: Pani Iwona Poganowska) Wyróżnionym serdecznie gratulujemy, pozostałym uczniom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a wszystkich pozostałych zachęcamy do nauki języka naszych sąsiadów!

konkurs SPRACHDOKTOR