Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Grand IT Test

Zakończyła się, trwająca kilka miesięcy, kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu Grand IT Test. Do zawodów przystąpiło łącznie 1237 osób. Grand IT Test był wyzwaniem długodystansowym, wymagającym systematyczności i wytężonej pracy.

W konkursie odniósł sukces - zajął 9 miejsce  - uczeń naszej szkoły Sebasian Baran z klasy 4ia.

Serdecznie gratulujemy Sebastianowi i życzymy kolejnych informatycznych sukcesów.

Opiekun programu IT Szkoła w ZSP1

Iwona Osuch