Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Podsumowanie konkursu "Zawodowiec Mechanika 2018/2019"

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego zostały ogłoszone wyniki kolejnej edycji konkursu "Zawodowiec Mechanika"
Tytuł "Zawodowiec Mechanika klas II" otrzymała uczennica klasy hotelarskiej – Angelika Kucharska,
Wyróżnienie otrzymali: Natalia Kotynia 2H i Norbert Pytel 2 IT

Tytuł "Zawodowiec Mechanika klas III" otrzymał uczeń klasy mechatronicznej – Dawid Szymor,
Wyróżnienie otrzymali: Kacper Wieteska 3 Mt i Bartosz Szymański 3 Mt.

Wielkie gratulacje !!! Warto być najlepszym.

ZawodowiecMechanika

mgr Agnieszka Dziedzic