Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Maz. a nie jesteś mieszkańcem powiatu tomaszowskiego możesz wypełnić wniosek klikając na link: https://tomaszow-maz.e-omikron.pl

Informacje o rekrutacji 2019     Kierunki kształcenia w ZSP nr 1     Oferta szkoły     Folder 2019     Terminarz rekrutacji

Szkolenie praktyczne kadetów.

W dnie 3 lipca br. zakończyło się programowe szkolenie kadetów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Pięciodniowe szkolenie przebiegało z udziałem i pod nadzorem instruktorów 7. batalionu kawalerii powietrznej.
Podczas szkolenia kadeci certyfikowanej klasy trzeciej objętej programem Ministra Obrony Narodowej, zgłębiali tajniki wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu taktyki, łączności, szkolenia strzeleckiego, ratownictwa medycznego, walki wręcz, regulaminów i musztry oraz szkolenia inżynieryjno – saperskiego.
Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych spowodowanych wysoką temperaturą, kadeci sprostali stawionym przed nimi wyzwaniom i zrealizowali wszystkie zadania.
Na uroczystym apelu podsumowującym szkolenie praktyczne dowódca 7 batalionu wyróżnił najlepsze kadetki i kadetów nagrodami rzeczowymi i listami gratulacyjnymi.

Szkolenie ogniowe kadetów.

007  008

Szkolenie inżynieryjno - saperskie kadetów klasy trzeciej.

004  005

Letnie szkolenie kadetów klasy trzeciej.

szkolenie kadetow 001  szkolenie kadetow 002

szkolenie kadetow 003