Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

DRUŻYNA Żeńska I MĘSKA ZSP 1 W FINALE WOJEWÓDZKIM SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ - Sieradz 2019

 foto
 

10.10.2019r na stadionie MOSiR w Sieradzu rozegrano Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w ramach LICEALIADY 2019/2020. Do startu zgłosiło się 11 zespołów żeńskich (mistrz i wicemistrz rejonu) i 12 zespołów męskich.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły znalazła się tuż za podium na piątym miejscu w składzie: Badura Paulina, Bariasz Magdalena, Bednarska Angelika, Danielik Paula, Dziadczyk Natalia, Kamińska Martyna, Karpińska Aleksandra, Kozar Kaja, Mazurek Paulina, Rosińska Oliwia, Siewierska Aleksandra, Sobota Patrycja, Stanisławska Julia, Wajszczyk Wiktoria, Witkowska Weronika.

Na ósmym miejscu uplasowali się chłopcy w składzie: Gajek Szymon, Świerczyński Michał, Gąsiecki Szymon, Stasiołek Bartosz, Matusiak Adrian, Dąbrowski Radosław, Wuls Wiktor, Balczerczyk Dawid, Małagowski Piotr, Pietrzyk Radosław, Pyśka Radosław, Kosylak Mateusz, Pietrzyk Patryk, Krzyżanowski Aureliusz, Wróblewski Maksymilian, Goździk Bartłomiej.

Brawo Wszyscy!

Opieka: profesorowie -  mgr Beata Goździk, mgr Krzysztof Wieteska

Beata Goździk


licealiada dz
licealiada ch
 
 
001  002
 
003  004
 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl