Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Targi WARSAW MOTOR SHOW 2019

W pierwszym dniu targów Warsaw Motor Show uczestniczyli uczniowie ZSP 1 wraz z opiekunami. Na największych targach motoryzacyjnych w Polsce mogliśmy zobaczyć liczne premiery światowych producentów marek samochodowych, marki wchodzące na rynek Polski oraz powspominać marki samochodów z lat 80-tych, 90-tych ubiegłego wieku, które były marzeniem wielu Polaków.

mgr Agnieszka Dziedzic