WIZYTA W PAŁACU PREZYDENCKIM

Dnia 28 października 2019 r. uczniowie pierwszych klas wojskowych wraz z opiekunem gościli w Pałacu Prezydenckim na oficjalnym podsumowaniu Dożynek Prezydenckich w Spale. Młodzież ZSP 1 stanowiła wsparcie techniczne podczas święta plonów, działania koordynował Hufiec ZHP Inowłódz. W Pałacu Prezydenckim pan Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser - Dudą dziękowali zaproszonym gościom za przygotowanie, za udział i wielkie zaangażowanie. Prezydent podkreślił olbrzymią rolę polskiego rolnictwa oraz wyraził podziw dla rolników wykonujących na co dzień ciężką pracę.
Po uroczystości oficjalnej uczniowie mieli możliwość zwiedzania Pałacu Prezydenckiego.
Podziękowania dla Hufca ZHP Inowłódz oraz dla Starostwa Powiatowego za możliwość uczestniczenia w oficjalnym podsumowaniu dożynek.

1  12

mgr Agnieszka Dziedzic