Etap Szkolny Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo

23 października odbył się szkolny etap Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo dla uczniów szkół średnich.

W konkursie wzięli udział zainteresowani uczniowie klas informatyczych i teleinformatycznych. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, w którym każde z pytań miało co najmniej jedną dobrą odpowiedź. Pytania dotyczyły: programowania w różnych językach, sieci komputerowych, cyberbezpieczeństwa, zarządzania IT, obsługi systemów Windows i UNIX, a także cyfryzacji RP.

Najlepsze wyniki w etapie szkolnym uzyskali:
1. Piotr Słowicki, 3I
2. Filip Kszczot, 2IT
3. Aleksandra Uchrońska, 3I

Piotr Słowicki osiagnął bardzo wysoki wynik w konkursie szkolnym i zakwalifikował się do ogólnopolskiego finału konkursu, który będzie się odbywał na Uniwersytecie Warszawskim.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a Piotrowi życzymy sukcesu w zbliżajacym się finale konkursu.

mgr Agnieszka Dziedzic