Finał Szlachetnej Paczki


W miniony weekend (7-8 grudnia) odbył się w naszej szkole finał Szlachetnej Paczki. Zgodnie z przewidywaniami był to prawdziwy „weekend cudów”! Łącznie udało nam się pomóc 35 rodzinom! Był to czas wytężonej pracy, ale i ogromnej satysfakcji oraz świetnej zabawy. Pragnę z całego serca podziękować za ogromne wsparcie Dyrekcji szkoły, Koleżankom i Kolegom (jesteście przykładem dla innych!), kochanym Rodzicom za przecudne dary i ciasta (z każdym rokiem pyszniejsze!) oraz wszystkim klasom, które zrealizowały powierzone zadania, nie szczędząc szlachetnych dodatków. Szczególnie gorąco dziękuję Pani Hannie Drewniak, która wraz z dziewczynkami z kl. I Hp przygotowała elegancki stół na poczęstunek oraz Pani Małgorzacie Wuls i dziewczętom z kl. III H za pomoc organizacyjną po zakończeniu imprezy. Dziękuję Pracownikom Obsługi za życzliwość, wsparcie duchowe i przygotowane elementy dekoracyjne. Panu Jackowi Mrozickiemu oraz Państwu Joannie i Rafałowi Kryszewskim za obecność i wspólną herbatę. Nade wszystko jednak DZIĘKUJĘ grupie szlachetnych wolontariuszy z klas: 1 IT (Majka, Grzegorz, Michał, Dominik, Aleksy, Emil- oby jak najwięcej takich, jak Wy!), 1 Hp (drogie Wiktorie i Maja- jesteście wielkie!!!), 1 Ep (Piotrze, następnym razem ostrożnie z coca-colą!), 1 E , 1Mtw, 2 Mt (w pakowaniu paczek nie macie sobie równych!), 2 IT, 2 Iw i 3 H za trzy dni pracy w pocie czoła, często z chorobą u boku. Nie znajduję słów, które wyrażą ogrom mojej dla Was wdzięczności! Dziękuję również Sewerynowi Pawełkiewiczowi z kl. 1 IT za obsługę muzyczną oraz młodzieży z innych szkół średnich za miłą współpracę i uśmiech. Dziękuję wszystkim ludziom za każdy najdrobniejszy gest niesiony z wielką miłością. Jesteście WIELCY! Na koniec pragnę podziękować ogromnej rzeszy cudownych, skromnych Aniołów, które pragną zachować anonimowość (szanuję to, choć się z tym nie zgadzam) oraz jednemu WYJĄTKOWEMU, bez którego nie dałabym rady…  Dziękuję Ci A… Aniele mój!!!
W przyszłym roku Paczka obchodzić będzie swoje 20-ste urodziny! Byłoby cudownie móc znowu być razem! Jeśli ktoś z Was wciąż jeszcze nie wie, co robić, niech robi dobro! Bo dobro zawsze powraca!

Ze szlachetnym pozdrowieniem!

Anetta Holc
Opiekun
Szkolnego Klubu Wolontariusza

001

002

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl