Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Spotkanie opłatkowe w Domu Pomocy Społecznej

17 grudnia uczennice klasy trzeciej hotelarskiej wraz z przedstawicielami ZSP Nr 2, Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego, Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 6, Szkoły Podstawowej Nr 7,  Szkoły Podstawowej Nr 11, przedszkola z Ludwikowa i Białobrzeg uczestniczyły w świątecznym spotkaniu z okazji Świąt Bożego Narodzenia w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Mazowieckim.
Dla mieszkańców DPD były przygotowane ciasta, pierniki, przepiękne kartki świąteczne, stroiki, część artystyczna, czyli życzenia i wspólne kolędowanie.
Nie obyło się bez łez wzruszenia ze strony zarówno mieszkańców jak i uczniów.
Za udział w spotkaniu serdecznie  dziękuję Marice Płachcie, Natalce Perce, Izie Szczecińskiej, Wiktorii Warchoł, Julce Wójciak, Ewie Zygmuntowskiej oraz Oli Grabowskiej.

Opiekun szkolnego Klubu Żonkila,
Beata Chwalińska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Agnieszka Dziedzic

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl