Spotkanie opłatkowe w Domu Pomocy Społecznej

17 grudnia uczennice klasy trzeciej hotelarskiej wraz z przedstawicielami ZSP Nr 2, Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego, Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 6, Szkoły Podstawowej Nr 7,  Szkoły Podstawowej Nr 11, przedszkola z Ludwikowa i Białobrzeg uczestniczyły w świątecznym spotkaniu z okazji Świąt Bożego Narodzenia w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Mazowieckim.
Dla mieszkańców DPD były przygotowane ciasta, pierniki, przepiękne kartki świąteczne, stroiki, część artystyczna, czyli życzenia i wspólne kolędowanie.
Nie obyło się bez łez wzruszenia ze strony zarówno mieszkańców jak i uczniów.
Za udział w spotkaniu serdecznie  dziękuję Marice Płachcie, Natalce Perce, Izie Szczecińskiej, Wiktorii Warchoł, Julce Wójciak, Ewie Zygmuntowskiej oraz Oli Grabowskiej.

Opiekun szkolnego Klubu Żonkila,
Beata Chwalińska