Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Wręczenie nagród dla laureatów szkolnych konkursów informatycznych

W środę 26 lutego Dyrektor ZSP Nr 1, Dariusz Kwiatkowski wręczył nagrody za konkursy informatyczne, które odbyły się w pierwszym półroczu.

Konkurs "IT i Cyberbezpieczeństwo"

I miejsce oraz zakwalifikowanie się do finału ogólnopolskiego Piotr Słowicki kl.3I
II miejsce Filip Kszczot kl.2IT
III miejsce ex aequo Aleksandra Uchrońska kl. 3I oraz Aleksandra Dobik kl. 3I

Konkurs "Bóbr"

I miejsce Szymon Brysiak kl.2IT
II miejsce ex aequo Michał Świerczyński kl.2IT oraz Wiktor Wuls kl.2IT

Konkurs "Pix Programming Challenge"

I miejsce oraz zakwalifikowanie się do półfinału Mateusz Wójcik kl.2IT
II miejsce ex aequo oraz zakwalifikowanie się do półfinału Jakub Samek kl.2IT oraz Dawid Baska kl.2IT
III  miejsce ex aequo oraz zakwalifikowanie się do półfinału Sebastian Świderek kl.2IT oraz Kacper Ulaszewski kl.2IT

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

006  010

mgr Agnieszka Dziedzic