Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

 

foto

We wtorek 1 września 2020 roku rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021. Uroczystość miała wyjątkowy charakter. Przybyli na nią m.in. Marszałek Senior Sejmu RP  pan Antoni Macierewicz,  władze powiatu tomaszowskiego, na czele ze starostą panem Mariuszem Węgrzynowskim oraz przedstawiciele 25. Brygady Kawalerii Powietrznej.
Dyrektor ZSP nr 1, Dariusz Kwiatkowski, przedstawił nowych nauczycieli, którzy  tym roku rozpoczną pracę w naszej szkole, na czele z nową wicedyrektor, którą została pani Urszula Seredyn.
Apel z okazji 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej przygotowali uczniowie klas 2Mtp i 2IT wraz z nauczycielkami - panią Iwoną Opałką i panią Martą Długosz oraz szkolny chór pod kierownictwem pana Piotra Goliata.
W tym roku szkolnym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 naukę rozpoczynają uczniowie pięciu pierwszych klas technikum: 1Mtw (mechatronik – klasa wojskowa), 1IH (informatyk/hotelarz), 1MEt (mechanik/elektronik), 1I (informatyk) oraz 1E (elektryk).
Społeczności naszej szkoły życzymy zdrowia, pogody ducha i wzajemnej życzliwości, które w czasie pandemii oraz wynikających z niej ograniczeń w edukacji, pozwolą bez szkody przekazywać oraz zdobywać wiedzę i umiejętności, odkrywać talenty i rozwijać pasje, osiągać doskonałe wyniki w nauce i pracy dydaktyczno-wychowawczej.
 
Iwona Opałka, Marta Długosz

001  005

 012 014

015

Zdjęcia: Filip Kszczot

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl