Obchody 81. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

foto

 

We wtorek, 1 września 2020 roku, w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się uroczystości związane z 81. rocznicą wybuchu II Wojny Światowej i walk o Tomaszów Mazowiecki. Organizatorami uroczystości byli: Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim,  25 Brygada Kawalerii Powietrznej i Rada Kombatantów i Osób Represjonowanych przy Staroście Tomaszowskim.
Naszą szkołę reprezentowali Pan Dyrektor Dariusz Kwiatkowski i Pani wicedyrektor Urszula Seredyn oraz uczniowie klasy II informatyk wojskowy i uczniowie klasy I informatyczno-hotelarskiej wraz z opiekunami panią Iwoną Poganowską  i panem Markiem Śmiglem.

Zdjęcia: Filip Kszczot

001  005 

009

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl