Dzień chłopaka

W środę 30 września 2020 r. obchodziliśmy w szkole "Dzień chłopaka”. Samorząd Uczniowski przygotował na ten dzień słodki poczęstunek dla chłopców z naszej szkoły. Dziewczyny składały życzenia swoim kolegom i częstowały ich cukierkami. Chłopcy odświętnie ubrani chętnie przyjmowali życzenia.

Zorganizowano również konkurs "Chłopak na medal", w którym wziął udział jeden uczeń z każdej klasy. Głosowanie wyłoniło zwycięzcę, a został nim Damian Fałek uczeń klasy drugiej wojskowej technik mechatronik.

Wśród nauczycieli  medalem "Dżentelmen roku 2020" uhonorowano Pana Dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego m.in. za uprzejmość, życzliwość, zrozumienie i dar słuchania.

Zwycięzcom gratulujemy i widzimy się w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.

                 Samorząd Uczniowski

 

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl