Dzień chłopaka

W środę 30 września 2020 r. obchodziliśmy w szkole "Dzień chłopaka”. Samorząd Uczniowski przygotował na ten dzień słodki poczęstunek dla chłopców z naszej szkoły. Dziewczyny składały życzenia swoim kolegom i częstowały ich cukierkami. Chłopcy odświętnie ubrani chętnie przyjmowali życzenia.

Zorganizowano również konkurs "Chłopak na medal", w którym wziął udział jeden uczeń z każdej klasy. Głosowanie wyłoniło zwycięzcę, a został nim Damian Fałek uczeń klasy drugiej wojskowej technik mechatronik.

Wśród nauczycieli  medalem "Dżentelmen roku 2020" uhonorowano Pana Dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego m.in. za uprzejmość, życzliwość, zrozumienie i dar słuchania.

Zwycięzcom gratulujemy i widzimy się w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1

mgr Urszula Seredyn