Dzień Edukacji Narodowej

foto

Z uwagi na pandemię nie odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. We wtorek 13 października 2020 r. Dyrekcja, pracownicy, Rada Rodziców i społeczność uczniowska nie zapomnieli jednak o tym wielkim święcie edukacji.
Nauczyciele i pracownicy szkoły zostali nagrodzeni przez Pana Dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego nagrodą Dyrektora Szkoły.
Dyrekcja, przedstawiciel Rady Rodziców oraz uczniowie złożyli również życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej na ręce pani naczelnik Beaty Stańczyk oraz pracowników Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim.
Samorząd Uczniowski wręczył wszystkim pracownikom drobne upominki będące podziękowaniem od całej społeczności uczniowskiej naszej szkoły.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl