Akcja wolontaryjna „Podaj łapę!”

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców do wsparcia pierwszej w tym roku szkolnym akcji wolontaryjnej na rzecz Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami. Zbieramy suchą i mokrą karmę dla psów i kotów, smycze oraz obroże (psy średnie i większe) Każdy jednak może przynieść też coś od siebie (kocyk, zabawkę, poduszkę, legowisko, itp.) Kwestie organizacyjne uczniowie ustalają samodzielnie w zespołach klasowych. Akcja kończy się 29-ego października. Wszystkie rzeczy przekazujemy do Pani Anetty Holc (sala 25) lub Pana Mariusza Usztela (sala 5).

Bądźmy razem i podajmy łapę zwierzakom w potrzebie!

Opiekun SKW


                   

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl