2o lat Szlachetnej Paczki

SzlachetnaPaczka

Pragnę bardzo gorąco zaprosić wszystkich uczniów, rodziców, pracowników szkoły oraz osoby, którym leży na sercu dobro drugiego człowieka, do wzięcia udziału w 20. edycji ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. W tym roku nasza szkoła pomaga starszej Pani, borykającej się z szeregiem ciężkich chorób i trudnościami dnia codziennego. Jak co roku zbieramy żywność trwałą, środki chemiczne, odzież oraz pieniądze, za które chcielibyśmy zakupić pralkę. Wszystkie produkty można przynosić do szkoły i składać je w "Kąciku Paczki” w szatni budynku C. Klasy, które zechcą wesprzeć akcję, proszę o uzgodnienie z wychowawcami form pomocy lub wysokości kwoty pieniężnej. Będziemy wdzięczni za każdy grosz! Będzie nam też potrzebna grupa ok. 12 wolontariuszy do pakowania i ozdabiania paczek (ciężka praca!) oraz ze dwie osoby, które swoim samochodem przewiozą paczki do bazy (ZSP nr 2) Finał Szlachetnej Paczki odbędzie się w dn. 12-13. grudnia.

Zainteresowanych uczniów zapraszam do kontaktu ze mną poprzez dziennik. Tam też udzielę wszystkim bliższych informacji związanych z Paczką.

Bądźmy razem z okazji 20. urodzin Szlachetnej Paczki!

Z wolontaryjnym pozdrowieniem:

Opiekun SKW

Anetta Holc

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl