Mikołajkowa wizyta w ZSP 1

W dniu 10 grudnia 2020r.  mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Panią Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu - Beatę Stańczyk oraz Panią Karolinę Makowską.
W trakcie wizyty zaprezentowaliśmy nową EKOPRACOWNIĘ utworzoną  przy wsparciu funduszy z WFOŚ. W tej nowoczesnej pracowni odbywają się zajęcia przyrody i geografii. Wyposażona jest ona w urządzenia multimedialne, pomoce dydaktyczne, atlasy,  albumy oraz rośliny zielone. Otwarcie pracowni odbyło się na początku roku szkolnego, jednak ze względu na pandemię pani Naczelnik nie mogła w nim uczestniczyć. Podczas dzisiejszej wizyty Panie wyraziły uznanie dla podjętej inicjatywy, dzięki której młodzież "Mechanika" będzie mogła uczestniczyć w zajęciach wzbogaconych o nowoczesne pomoce dydaktyczne i informatyczne.

Miesiąc grudzień  to czas, w którym przekazujemy sobie wiele serdeczności, radości oraz życzeń. To czas Mikołajkowych i Wigilijnych spotkań w bliskim gronie. W tej atmosferze Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu – Pani Beata Stańczyk w imieniu własnym oraz Starosty Tomaszowskiego przekazała na ręce Dyrekcji ZSP Nr 1 życzenia dla nauczycieli, uczniów oraz pracowników szkoły  z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku.

001  002

003  004