Nagrody w konkursie "Uwolnij Klementynę"

W wtorek 19 stycznia 2021 Dyrektor naszej szkoły Dariusz Kwiatkowski wręczył nagrody zdobyte przez uczniów klasy 3IT w konkursie „Uwolnij Klementynę”. Nagrody zostały przesłane przez organizatora konkursu Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi.

Najszybciej i najlepiej w wykonaniem zadania poradził sobie Filip Efenberger - zwycięzca konkursu.

II miejsce zajął Jakub Samek.

Wyróżnienia otrzymali Sebastian Świderek i Aureliusz Krzyżanowski.

Konkurs odbył sie 16 grudnia 2020 roku, w ramach zajęć informatycznych realizowanych przez panią Iwonę Osuch. Uczniowie kl. 3IT zapoznali się wtedy z platformą Action Track a następnie wzięli udział w konkursie - międzyszkolnej grze literackiej na smartfony „Uwolnij Klementynę”.

Gra była bardzo interesująca, składała się z wielu zagadek logicznych i matematycznych. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością szybkiego czytania ze zrozumieniem oraz zapamiętywaniem szczegółów z przedstawionych informacji, a także umiejętnością logicznego myślenia.

Najciekawszym elementem gry była fabuła która została przedstawiona w ciekawy sposób bez możliwości przewidzenia jej zakończenia.

O wygranej decydowała poprawność odpowiedzi i szybkość rozwiązywania zadań.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

001  002

005  006