Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy" – wyniki – etap wojewódzki

Napis

W etapie wojewódzkim konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy", którego organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy w Łodzi z naszej szkoły wzięło udział dwóch uczniów wyłonionych w etapie szkolnym. Byli to uczniowie Patrycja Sobota klasy II Hp i Mateusz Galiński z klasy II MEp. Konkurs przeprowadzany był w ramach programu „Kultura bezpieczeństwa”. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z pytaniami testu wiedzy z zakresu prawa pracy, w tym przepisów BHP. Test opracowany przez Okręgową Komisję Konkursową składał się z 35 zadań z których 25 pochodziło z bazy zadań, a 10 było o podwyższonym poziomie trudności. Konkurs odbył się 3 marca 2021 r. w ZSP nr 3 im. W. S. Reymonta w Łowiczu. Na uwagę zasługuje wysoki poziom konkursu. Do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka w której brało udział 3 uczniów. W etapie wojewódzkim konkursu wzięło udział 18 szkół (w tym 3 z Tomaszowa Mazowieckiego) reprezentowanych przez 36 uczniów (w tym 6 z Tomaszowa Mazowieckiego). Oprócz uczniów naszej szkoły były to ZSP nr 3 i ZSP nr 8. Nasi uczniowie uplasowali się w połowie stawki, co należy uznać za ich osobisty sukces.

Koordynatorem konkursu jest Jacek Mrozicki.

Dyplom MG Dyplom PS

Ekipa z Tomaszowa na konkursie