APEL O POMOC!

Szkolny Klub Wolontariusza wraz z byłą wychowawczynią Panią Beatą Chwalińską zwracają się do wszystkich ludzi wielkiego serca: uczniów, rodziców, Waszych bliskich, pracowników i przyjaciół szkoły z gorącym apelem o pomoc dla naszego absolwenta - ucznia klasy hotelarskiej, Bartłomieja Dobieckiego. W trakcie pobytu w szkole dał się poznać jako miły, serdeczny i zawsze uśmiechnięty młody człowiek. Jakiś czas temu Bartek zachorował na wyjątkowo poważną chorobę genetyczną Wilsona, która czyni w jego organizmie potworne spustoszenie. Koszt leczenia w ośrodku rehabilitacyjnym jest ogromny.

Liczy się każda wpłata i czas.

Bardzo prosimy o wsparcie tej akcji!

Pragniemy jednocześnie  po raz kolejny uświadomić wszystkim, jak cennym, ale i kruchym darem jest życie. Pamiętajcie o tym w swoich codziennych wyborach i zachowaniu.

Z wolontaryjnym pozdrowieniem i nadzieją na wspólny bój

Anetta Holc

 https://www.siepomaga.pl/bartlomiej

Bartek

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl