APEL O POMOC!

Szkolny Klub Wolontariusza wraz z byłą wychowawczynią Panią Beatą Chwalińską zwracają się do wszystkich ludzi wielkiego serca: uczniów, rodziców, Waszych bliskich, pracowników i przyjaciół szkoły z gorącym apelem o pomoc dla naszego absolwenta - ucznia klasy hotelarskiej, Bartłomieja Dobieckiego. W trakcie pobytu w szkole dał się poznać jako miły, serdeczny i zawsze uśmiechnięty młody człowiek. Jakiś czas temu Bartek zachorował na wyjątkowo poważną chorobę genetyczną Wilsona, która czyni w jego organizmie potworne spustoszenie. Koszt leczenia w ośrodku rehabilitacyjnym jest ogromny.

Liczy się każda wpłata i czas.

Bardzo prosimy o wsparcie tej akcji!

Pragniemy jednocześnie  po raz kolejny uświadomić wszystkim, jak cennym, ale i kruchym darem jest życie. Pamiętajcie o tym w swoich codziennych wyborach i zachowaniu.

Z wolontaryjnym pozdrowieniem i nadzieją na wspólny bój

Anetta Holc

Bartek