Kadeci „Mechanika” współpracują z Instytutem Pamięci Narodowej.

Kadeci Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, popularnego w Tomaszowie Mazowieckim „Mechanika”, dzięki rozpoczętej właśnie współpracy z wrocławskim oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej, wzbogacili wystrój pracowni wojskowo-historycznej o nowe eksponaty.
Dzięki wsparciu Instytutu otrzymaliśmy komplet puzzli historycznych z cyklu „Dzieje Polski obrazem malowane od konfederatów barskich do Józefa Piłsudskiego”. W ten sposób mogliśmy wzbogacić naszą ofertę edukacyjną skierowaną do wszystkich uczniów „Mechanika”, poprzez organizację konkursów historycznych, prowadzenie otwartych lekcji, czy poszerzenie szkolnej bazy materiałów dydaktycznych do nauki nie tylko historii, ale również edukacji wojskowej w ramach tematów związanych z historią wojskowości.
Za okazaną pomoc i wsparcie dziękujemy raz jeszcze, licząc na podtrzymanie współpracy z instytutem w przyszłości.

mjr rez. Sławomir Miszczuk

1

2

3

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl