Konkurs "Podaj dalej"

podaj dalej

ZASADY KONKURSU „PODAJ DALEJ”

„Podaj dalej” jest to konkurs dedykowany wszystkim uczniom ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Celem zabawy  jest propagowanie aktywnego stylu życia w czasach pandemii, ale także zacieśnienie więzi koleżeńskich w grupach.

W konkursie może wziąć udział grupa 4 uczniów  lub więcej (mogą być z różnych klas). Każdy uczestnik nagrywa krótki filmik z własnym udziałem (kilka sekund), na którym ćwiczy z przyborem sportowym (np. piłką, skakanką, hantlem, ringiem, itp.) i podaje go dalej  osobie z następnego filmiku. Kolejny uczestnik nagrywa się jak odbiera, ćwiczy i podaje dalej dany przedmiot. Oczywiście podania pomiędzy kolejnymi filmikami muszą być spójne.

Dla przykładu: jeśli osoba nr 1 turla piłkę po podłodze, to osoba nr 2 nagrywa się jak chwyta piłkę z podłogi, ćwiczy z nią i na przykład podrzuca. Osoba nr 3 łapie piłkę i podaje ją dalej lub zamienia na skakankę, ringo, handelek itp. Przybory sportowe można zmieniać dowolną ilość razy. Zmontowany filmik  (o maksymalnej długości 1min.30sek.) przesyłamy na adres mailowy: wf.mechanik.zsp1@gmail.com lub bezpośrednio do p. Dobrawy Smejdy na messangera w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2021r.

Życzę miłej zabawy, czekają na Was atrakcyjne nagrody!!!

Dobrawa Smejda

plakat podaj dalej

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl