Uroczystość wręczenia certyfikatów absolwentom III edycji projektu CWKM.

 26 kwietnia br. o godz. 12.00 w Warszawie w Klubie Garnizonowym Dowództwa Garnizonu Warszawa odbyła się uroczystość wręczenia przez Pana Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka certyfikatów absolwentom III edycji projektu CWKM. Na uroczystość zostało zaproszonych 16 szkół z całej Polski. Naszą szkołę reprezentował dyrektor szkoły Pan Dariusz Kwiatkowski oraz jeden najlepszy uczeń z klasy wojskowej kadet Szymon Spała-Kaniewski, który uzyskał średnią wyników nauczania za cztery lata 5,16 oraz ocenę celującą ze szkolenia wojskowego.

003

 

002

 

Film:

https://www.youtube.com/watch?v=1RH4CQwSPVU

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl