Akcja wolontaryjna „Opatrunek na Ratunek”

 

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią nasza szkoła nie ustaje w niesieniu pomocy. Szkolny Klub Wolontariusza wspólnie z Samorządem Uczniowskim wsparli finansowo akcję „Opatrunek na Ratunek” Fundacji Redemptoris Missio. Jej celem jest zakup środków higienicznych, strzykawek, bandaży, opatrunków oraz drobnego sprzętu medycznego na rzecz cierpiących dzieci z rejonów Afryki. W surowych warunkach życia nietrudno o rany, oparzenia i urazy. W tropiku plagą są także ugryzienia i ukłucia owadów. Przekazano kwotę 200 zł. Czasem drobny gest uruchamia lawinę dobroci. Dziękujemy!

Szkolny Klub Wolontariusza i Samorząd Uczniowski

Opatrunek na strone

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl