Konkurs "Zawodowiec Mechanika" 2020/2021 klas drugich i trzecich rozstrzygnięty!

Tytuł "Zawodowca Mechanika" 2020/2021 klas drugich oraz główną nagrodę otrzymał Mateusz Galiński uczeń klasy mechanicznej, który uzyskał najlepsze oceny końcowe z przedmiotów zawodowych.
Wyróżnienia oraz nagrody otrzymali Bartosz Wysmyk oraz Kacper Zając obaj uczniowie klasy mechanicznej.

Tytuł "Zawodowca Mechanika" 2020/2021 klas trzecich oraz główną nagrodę otrzymał Dawid Baska uczeń klasy informatycznej który uzyskał najlepsze oceny końcowe z przedmiotów zawodowych.

Wyróżnienia oraz nagrody otrzymali Adrian Gil oraz Sebastian Świderek obaj uczniowie klasy informatycznej.

Nagrody w konkursie zostały zakupione z wpłat na Radę Rodziców przy ZSP1.
Nagrodzonym serdecznie gratuluję, a uczniów młodszych klas zachęcam do osiągania jak najlepszych ocen z przedmiotów zawodowych i jak najlepszego zdania egzaminów zawodowych.

Koordynator konkursu Arkadiusz Świątek

zdj. Michał Skalski 2I