Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

foto

 

W piątek,  25 czerwca,  w Mechaniku  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. W hali sportowej zebrała się dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi oraz  wszyscy wyróżnieni uczniowie.

Dyrektor serdecznie podziękował za całoroczną pracę nauczycielom oraz wszystkim tym, którzy współpracują i działają na rzecz szkoły – panu Witoldowi Mazurkowi, przewodniczącemu Rady Rodziców oraz pozostałym rodzicom w osobach pani Agnieszki Piaseckiej, pani Sławomiry Grad, pana Roberta Włodarskiego, pana Artura Rutowicza oraz pana Sebastiana Sikory. Dyrektor szkoły, Dariusz Kwiatkowski, podziękował także panu pułkownikowi Mariuszowi Pawlukowi – dowódcy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, panu podpułkownikowi Maciejowi Bańkowskiemu – dowódcy 7 Batalionu Kawalerii Powietrznej, panu podpułkownikowi Jerzemu Nowotce  – komendantowi WKU w Tomaszowie Mazowieckim, panom Piotrowi Mrowińskiemu i Przemysławowi Mrowińskiemu – dyrektorom Szkoły Policealnej Mrowiński oraz Zaocznego Liceum dla Dorosłych. Podziękowania trafiły również do zarządu powiatu tomaszowskiego, do zarządu firmy Ceramika Paradyż oraz zarządu Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim. Serdeczne podziękowania ze strony dyrektora szkoły zostały skierowane do właścicieli firm współpracujących z Mechanikiem – do pani Urszuli Staruszkiewicz i pana Adama Staruszkiewcza  – prezesów Fabryki Przyczep Niewiadów, państwa Martyny i Dariusza Radziwoniuk – właścicieli Szkoły Jazdy AUTO MILA, pani Lidii Żak i proboszcza Sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim.

W ramach wyrazów wdzięczności, zaproszonym gościom zostały wręczone okolicznościowe statuetki i kwiaty.

Ten rok szkolny,  trudny ze względu na zdalne nauczanie, zaowocował dużą ilością nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i 100% frekwencję. Ponad 90 uczniów odebrało z rąk dyrekcji świadectwa z wyróżnieniem. Ponad 20 uczniów otrzymało dyplomy za 100% frekwencję. Rozdane zostały nagrody za udział w konkursach.

Wzorem ubiegłego roku, także teraz dwóch uczniów z  kl.II Mtp – z najwyższą średnią, otrzymało  od Ceramiki Paradyż bony  podarunkowe. Nagrody wręczyła pani Justyna
Wijata – dyrektor Kadr i Płac Ceramiki Paradyż.

W trakcie uroczystości, dyrektor szkoły pożegnał  pracowników obsługi, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę i podziękował za wieloletnią pracę.

Wszyscy zebrani obejrzeli  prezentację  Szkoła – pół żartem, pół serio i wysłuchali, utrzymanej  w wakacyjnym klimacie, piosenki.

Uroczystość przygotowały panie – Iwona Opałka, Anetta Firkowska, Anna Grabowska wraz
z uczniami klas: II Mtp, II E, II Ep. Nad oprawą muzyczną czuwał pan Piotr Goljat.

Udanych wakacji !!!

 

 

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl