Światowy Dzień Ubogich

W niedzielę 14 listopada obchodziliśmy V ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Ubogich zawsze macie u siebie (Mk 14, 7)”. Z tej okazji Szkolny Klub Wolontariusza we współpracy z Samorządem Uczniowskim przyłączył się do akcji „Tytka charytatywna”. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przez dwa dni wypełniali wolontaryjne torby produktami spożywczymi oraz środkami czystości. Wielu rodziców przekazało także „pychotki” z własnych spiżarni. Wszystko zostało zapakowane i przekazane przez naszych wolontariuszy do parafii Św. Antoniego. Wszystkim osobom, które wzięły udział w tej błyskawicznej akcji oraz ks. Konradowi Sulmirskiemu za wsparcie z serca dziękujemy!

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza
Anetta Holc

001  002

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl