Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

Dnia 15 listopada 2021 r. miało miejsce rozdanie nagród zwycięzcom etapu szkolnego konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy", którego organizatorem była Państwowa Inspekcja Pracy w Łodzi, a który odbył się w 9 listopada 2021 r. W tym etapie wzięło udział 71 uczniów z klas Technikum nr 1.

Konkurs przeprowadzany był w ramach programu „Kultura bezpieczeństwa”. Jego celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu prawnej ochrony pracy wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy zmierzyli się z pytaniami testu wiedzy z zakresu prawa pracy, w tym przepisów BHP.  Zwycięzcami konkursu zostali Mateusz Galiński – miejsce I z klasy 3 MEp, Marcin Szulc – miejsce II z klasy 4 MEt i Paweł Dembowski – miejsce III z klasy 2 MEt.

Gratulacje zwycięzcom złożyli dyrektor szkoły pan Dariusz Kwiatkowski, wicedyrektorzy pani Jolanta Nikodemska i pani Urszula Seredyn, oraz członkowie Szkolnego Komitetu Konkursowego w składzie Iwona Poganowska, Jacek Mrozicki, Arkadiusz Świątek i Pan Włodzimierz Galicki.

Trzymamy kciuki za uczniów, którzy będą reprezentowali szkołę w etapie wojewódzkim, a są nimi – Mateusz Galiński z klasy 3 MEp oraz Marcin Szulc z klasy 4 MEt.

Koordynatorem konkursu jest Jacek Mrozicki.

001  002

003  004