XI Konkurs Kolęd i Pastorałek z naszym udziałem

W minioną niedzielę (16 stycznia) w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert galowy XI Konkursu Kolęd i Pastorałek. Konkurs organizowany jest przez II Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Mazowieckim. Niezmiernie miło nam poinformować, że uczeń klasy IV Mt – Mateusz Grabowski – kolędą pt. „Kołysanka Józefa”, wyśpiewał wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy.

001

002

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl