Artykuły 2013/2014

„Mechanicy” ratują życie

23 kwietnia ostatni raz w bieżącym roku szkolnym uczniowie ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz. podzielili się darem krwi. Czas na podsumowanie 4 tegorocznych akcji w ramach turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” oraz indywidualnych wizyt w stacji krwiodawstwa.
151 uczniów oddało łącznie prawie 68 litrów krwi. W ostatniej akcji wzięli również udział abiturienci, którym przy tej okazji dyrekcja ZSP nr 1 oraz prezes Klubu HDK składają serdeczne podziękowania za, w niektórych przypadkach, 3 lata bezinteresownego niesienia pomocy potrzebującym. Każdy z dawców zasłużył na nasze uznanie i wyrazy szacunku. Tak trzymać, bo jesteście wyjątkowi. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Prezes Klubu HDK
przy ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
Mariusz Usztel

kropelka

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Arkadiusz Broniarek

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl